Vėdinimo įrenginys NIBE ERS S40-350

NIBE ERS S40-350 yra šilumos atgavimo vėdinimo įrenginys, pasižymintis mažu energijos suvartojimu. Įrenginio efektyvumo lygis siekia iki 85%, yra įmontuotas drėgmės jutiklis ir šildytuvas. Dėka besisukančio šilumokaičio, oro drėgmė yra perdirbama. Vėdinimo įrenginys gali būti naudojamas namuose iki 250 m² ir netgi gali būti statomas į šaltas patalpas. NIBE ERS S40-350 pristatomas kairiosios pusės versija, atsižvelgiant į kanalų prijungimą, bet gali taip pat konvertuotis į dešiniosios pusės versiją.

Kategorija:

Aprašymas

NIBE ERS S40-350 yra suprojektuotas įrengti su NIBE geoterminiu šilumos siurbliu arba NIBE šilumos siurbliu oras-vanduo visapusiškai šildymo ir vėdinimo sistemai sudaryti. Šilumos atgavimo vėdinimo įrenginys lengvai valdomas per šilumos siurblio valdiklį.

NIBE S serija yra įprasta Jūsų išmanių namų dalis. Išmanioji technologija automatiškai reguliuoja patalpų klimatą, o Jūs galite visiškai valdyti šilumoms siurblį iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio. Maksimalus patogumas, minimalios energijos sąnaudos ir tuo pačiu metu pagalba gamtai.

Techninės specifikacijos rekuperatoriaus NIBE ERS S40-350 (anglų kalba)