Geoterminis šilumos siurblys NIBE S1155

NIBE S1155 yra šiuolaikiškas, išmanus, inverteriu valdomas geoterminis šilumos siurblys be integruoto vandens šildytuvo, todėl puikiai tinkantis montuoti žemesnių lubų patalpoje. Atskira karšto vandens talpa parenkama atsižvelgiant į karšto vandens poreikius.

Į kainą įskaičiuota:

  • Geoterminis šilumos siurblys NIBE S1155
  • 2 metų gamintojo garantija (suteikiama Lietuvoje eksploatuojamiems produktams)
  • Paleidimo ir derinimo darbai
  • Pristatymas visoje Lietuvoje
  • Nuotolinis servisas internetu visą šilumos siurblio eksploatacinį laikotarpį (prijungus siurblį į oficialią NIBE šilumos siurblių duomenų bazę)
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

NIBE S1155 šilumos siurblys pats automatiškai pristaiko prie namo šilumos poreikio. Tai užtikrina maksimalų taupymą, nes šilumos siurblys ištisus metus dirba optimaliausiu režimu be papildomos energijos naudojimo piko metu. NIBE yra lyderis inverterių technologijų srityje, turintis ilgametę patirtį kintamos galios geoterminių šilumos siurblių gamyboje ir vieną iš plačiausių gaminių asortimentų rinkoje.
NIBE S1155 pasižymi aukštu sezoninio efektyvumo koeficientu, kas lemia mažiausias eksploatacines sąnaudas. Tinkamas tiek gyvenamuose, tiek komerciniuose pastatuose. Galima rinktis iš trijų galingumų: 1.5–6 kW, 3–12 kW ir 4–16 kW.
Su integruotu bevieliu ryšiu Wi-Fi S serijos įrenginys yra įprasta Jūsų išmanių namų dalis. Jums visiškai valdant šilumos siurblį savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje, išmanioji technologija automatiškai koreguoja patalpų klimatą. Maksimalus komfortas ir minimalios energijos sąnaudos, tuo pačiu metu tausojant gamtą.
Techninės specifikacijos NIBE S1155

Savybės:

  • Optimalus pritaikymas su inverterio technologija ir atskira vandens talpa.
  • Trijų galingumų su aukštu sezoninio efektyvumo koeficientu mažiausioms eksploatacinėms sąnaudoms.
  • Vartotojui draugiškas valdymas su įdiegtu Wi-Fi ryšiu ir išmani energijos taupymo technologija maksimaliam komfortui pasiekti.

Priedai